Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/gofr.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/gofr.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Pomysłowe krótkie świąteczne życzenia

Krótkie życzenia na Boże Narodzenie

W dzisiejszych czasach czas płynie tak szybko, że ludzie próbują sztucznie go wydłużyć. Przez to skracają swoje wypowiedzi, jak również niestety ograniczają kontakty z innymi ludźmi. Są tak zabiegani, że nawet gdy przychodzą święta nie mają czasu na wysłanie życzeń do bliskich. Ale jest na to jedna rada, mianowicie krótkie życzenia. Wtedy w myśl powiedzenia i wilk jest syty i owca cała – nadawca zaoszczędzi czas a odbiorca otrzyma miłe życzenia.

Jeśli chodzi o treść wspomnianych życzeń to istnieje pełna dowolność. Można napisać coś od serca lub pójść na łatwiznę i znaleźć gotowy tekst na stronie internetowej. Własne słowa z pewnością bardziej ucieszą osobę, do której piszemy. Jednak dobrze dobrane gotowe życzenia również sprawią jej radość. Naprawdę nie trzeba dać z siebie wiele, aby dać komuś dowód pamięci. Wystarczy poświęcić kilka minut na napisanie krótkiego smsa lub e-maila. Wybierając tą drugą opcję można dodatkowo dołączyć bożonarodzeniowego gifa lub e-kartkę –  propozycja wprost idealna dla wzrokowców.

Tematyka tych życzeń, jak każdych innych, może być zarówno religijna jak i świecka. Wszystko zależy od tego do kogo je kierujemy. Młodsi z pewnością bardziej ucieszą się z życzeń na wesoło, natomiast nieco starsze osoby wolą treści, które dają do myślenia.
Nie jest powiedziane, że krótkie życzenia są przeznaczone jedynie do wysyłanie za pomocą telefonu bądź internetu. Możemy je również umieścić na tradycyjne kartce i wysłać pocztą. Jest jeszcze jedna opcja, mianowicie możemy je powiedzieć osobiście.

Dawniej pisano długie życzenia, dodatkowo dołączając do nich list. Teraz nie trzeba już poświęcać na to tyle czasu. Wystarczy kilkanaście minut, aby znaleźć na stronie odpowiednie życzenia lub propozycja dla tych bardziej kreatywnych – samemu je stworzyć. Wystarczy tylko chcieć. Wysyłanie krótkich życzeń wcale nie oznacza, że jesteśmy leniwi czy nie traktujemy poważnie adresata naszych życzeń. Czasami zamiast pisać całe przemówienia lepiej jest powiedzieć kilka szczerych słów.