Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/gofr.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/gofr.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Gify na Boże Narodzenie

Ciekawe bożonarodzeniowe gify

Większość z pewnością wie czym są gify, jednak dla tych, którzy są laikami w tej kwestii kilka słów wyjaśnienia na początek. Mianowicie są to animowane obrazki, których nazwa wzięła się od formatu, w którym są zapisywane, czyli po prostu .gif. Te elementy graficzne są często wykorzystywane na różnego rodzaju stronach internetowych i blogach. Ich tematyka jest przeróżna, dlatego praktycznie na każdą okazję znajdziemy odpowiednie dla nas gify.

Gify są idealne nie tylko do wklejenia na bloga czy stronę, mogą również być doskonałym uzupełnieniem krótkich świątecznych życzeń. Ogromna ilość ludzi to wzrokowcy, więc podparcie tekstu obrazem jest genialnym połączeniem. Dodatkowo większość gifów jest animowana, więc idealnie nadaje się również dla młodszych odbiorców.
Niektórzy zastępują gifami życzenia w ogóle. Nie można powiedzieć, że idą na łatwiznę. Wybranie odpowiedniego gifa to równie ciężkie zadanie jak dobór życzeń. Nie dlatego, że ciężko je znaleźć. Wręcz przeciwnie – wybór jest tak ogromny, że ciężko się zdecydować.

Wybór odpowiedniego gifa jest uzależniony głównie od odbiorcy. Jeśli jest to dziewczyna, w dodatku młoda można zdecydować się na niewinnego Aniołka lub uśmiechniętego Mikołaja. Chłopakowi raczej te animacje się nie spodobają. Wiadomo, że każdy facet wolałby obraz najnowszego modelu mercedesa. Ale to po świętach. Na Boże Narodzenie można wybrać, dla przedstawicieli płci tzw. brzydkiej, np. choinkę lub kolorową bombkę.
Nie każdy jednak ucieszy się z animacji dołączonej do życzeń.
Pisząc np. do pracowników raczej należy unikać tego typu ozdobników. To co dobrze wygląda w wiadomości od znajomego, może zostać gorzej odebrane gdy nadawcą będzie nasz szef.

Dzisiejsze technologie bardzo ułatwiają nam życie. Dawniej trzeba było samemu wymyślać świąteczne życzenia, potem pisać je na tradycyjnych kartkach, iść na pocztę i iść na pocztę, aby je wysłać. Teraz wystarczy kilkanaście minut spędzonych przed komputerem, aby nasze życzenia dotarły do najodleglejszych zakątków świata. Korzystajmy więc z tego i podtrzymujmy tradycję.